Jesienno–zimowe inspiracje dla Seniora
wrzesień–grudzień 2022

Muzeum Historyczne w Lubinie zaprasza seniorów powiatu lubińskiego na nowy cykl spotkań aktywności twórczej poświęconej sztuce rzemieślniczej.

W ramach zajęć Rzemiosła Artystycznego, od 26 września 2022 roku trwa realizacja projektu „Jesienno-zimowe inspiracje dla Seniora”, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Sport- Art. oraz Muzeum Historyczne w Lubinie. W programie projektu, który jest dofinansowany przez Gminę Miejską Lubin zostaną przeprowadzone warsztaty takie jak: grawerowanie szkła, tkactwo, haft pętelkowy i zielarstwo. Głównym celem zajęć jest kształcenie umiejętności artystycznych, rozwijanie pasji oraz integracja wokół wspólnych zainteresowań.

Podczas warsztatów będzie można miło spędzić czas w towarzystwie rówieśników, a przy okazji zdobyć nowe umiejętności.

Organizatorzy projektu zapraszają wszystkich chętnych Seniorów.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w Pracowni Działań Muzealnych, Rynek 23.

Zapisy pod numerem telefonu 728 936 276.