8. Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin
22-23.05.2021

Zapraszamy wszystkich miłośników kwiatów na 8. Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin, który odbędzie się w dniach 22-23 maja 2021 roku w Lubinie. Festiwal będzie wydarzeniem dwudniowym i odbędzie się w nowym miejscu – Parku Leśnym w Lubinie.

7. Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin na błoniach lubińskich. ©Muzeum Historyczne w Lubinie

Podczas festiwalu odbędzie się kiermasz ogrodniczy, podczas którego będzie można nabyć: kwiaty balkonowe, cięte, nasiona, rozsady, sadzonki, cebulki, trawy, iglaki, drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe rośliny doniczkowe, warzywa, podłoża, nawozy oraz środki ochrony roślin. Poza typowo handlową ofertą także duży wachlarz porad ogrodniczych, prelekcji, warsztatów – zarówno florystycznych jak i związanych z rzemiosłem artystycznym.

O szczegółach będziemy informowali na portalu Facebook za pośrednictwem profilu Lubińskiego Festiwalu Kwiatów i Roślin oraz dedykowanego wydarzenia 8. Lubińskiego Festiwalu Kwiatów i Roślin.

Podczas imprezy będą respektowane wszystkie przepisy, ograniczenia i zalecenia wynikające z zagrożenia epidemią koronawirusa.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku do udziału w Festiwalu zapraszamy producentów i handlowców szeroko pojętej branży ogrodniczej, którzy oferują: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, rośliny rabatowe, sadzonki roślin, nasiona, cebulki i bulwy, podłoża, kompost, nawozy, środki ochrony roślin oraz architekturę krajobrazu: sprzęt, meble, rzeźby, oświetlenie, donice, baseny, altany i inne.

Szanowni Wystawcy, zapraszamy Was do pobierania niezbędnych formularzy .