6. Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych
Park Leśny
10.09.2023

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich entuzjastów pojazdów zabytkowych na 6. Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych, który odbędzie się w Parku Leśnym, w otoczeniu pięknej zieleni i zabytkowej scenerii strzelnicy artyleryjskiej. Wydarzenie to odbędzie się w niedzielę, 10 września i potrwa od godziny 11:00 do 18:00.

Na uczestników tego niezwykłego Zlotu czekać będą olśniewające zabytkowe pojazdy, które przeniosą nas w przeszłość, ukazując piękno i klasykę motoryzacji. Będzie to doskonała okazja do podziwiania rzadkich i unikatowych modeli, które zapierają dech w piersiach.

Nie tylko pojazdy będą atrakcją tego wydarzenia! W trakcie Zlotu będziemy mieli okazję skosztować przysmaków z różnych kuchni świata dzięki strefie food trucków. Smaczne jedzenie na pewno umili nam czas spędzony wśród tych pięknych klasyków motoryzacji.

Aby wziąć udział w Zlocie, prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej, która stanowi załącznik nr 1 do regulaminu. Wypełnioną kartę można przesłać drogą mailową na adres: zlot.lubin@gmail.com lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora (Rynek 28, 59–300 Lubin) w dni robocze, w godzinach 8.00-16.00. Prosimy pamiętać, że wypełnienie zgłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem oraz klauzulą RODO.

Przyjmowanie zgłoszeń rusza już 24 lipca 2023 roku o godzinie 8.00 i potrwają do 1 września 2023, dlatego zachęcamy do szybkiego reagowania i zgłaszania swojego udziału!

Bądźcie z nami tego dnia, aby wspólnie cieszyć się pasją do pojazdów zabytkowych i miło spędzić czas w gronie innych miłośników motoryzacji. Do zobaczenia na 6. Lubińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych!

Informacje podsumowujące:

• Co: 6. Lubiński Zlot Pojazdów Zabytkowych