11. LubińskiFestiwal Kwiatów i Roślin
27–28.04.2024

Serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa do udziału w 11. edycji Lubińskiego Festiwalu Kwiatów i Roślin, który odbędzie się w dniach 27 i 28 kwietnia 2024 roku. Po jubileuszowej dziesiątej edycji, wracamy z jeszcze większym entuzjazmem i pięknymi kwiatami!

Termin: 27 i 28 kwietnia 2024 roku.

Miejsce: Park Leśny w Lubinie, ul. Kwiatowa.

Dwa dni pełne natury i pięknych roślin:

Festiwal, organizowany od kilku lat, stał się integralną częścią kalendarza imprez Lubina i Dolnego Śląska. To wyjątkowe wydarzenie przyciąga miłośników ogrodnictwa z całego regionu i daje możliwość eksploracji różnorodności roślin, które sprawią, że park zamieni się w ogród pełny zapachów kwiatowych. Ale to nie wszystko, ponieważ poza ofertą handlową czeka na Was strefa warsztatów i wykładów o tematyce ogrodniczej i nie tylko.

Dokumenty do pobrania dla wystawców:

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń mailowo na adres: kwiaty.lubin@muzeum.lubin.pl

Kontakt z osobą odpowiedzialną za organizację wydarzenia – Małgorzata tel. 728 936 276

Dołączcie do naszego wydarzenia i podzielcie się swoją pasją do roślin z innymi miłośnikami ogrodnictwa. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i znalezienia unikalnych roślin i akcesoriów ogrodniczych.