10. LubińskiFestiwal Kwiatów i Roślin
29.04–1.05.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10. Jubileuszowej edycji Lubińskiego Festiwalu Kwiatów i Roślin, który odbędzie się w dniach 29,30 kwietnia i 1 maja 2023 roku.Festiwal tym razem będzie trwał trzy dni i odbędzie się tak jak w roku ubiegłym, na terenie Parku Leśnego w Lubinie przy ul. Kwiatowej.

Festiwal organizowany od kilku lat, na stałe wpisał się w kalendarz imprez Lubina i Dolnego Śląska.To już po raz dziesiąty pragniemy Państwa zaprosić do udziału w naszej imprezie, która z roku na rok dzięki Państwa obecności staje się coraz bardziej atrakcyjna. Mnogość rozmaitych roślin sprawi, że park zmieni się w wielobarwne miejsce wypełnione magicznym zapachem kwiatowym.

Do współtworzenia festiwalu zapraszamy wystawców, którzy mają w swojej ofercie:

• drzewa i krzewy ozdobne i owocowe
  • winorośle
  • kwiaty balkonowe i rabatowe
  • cebule kwiatowe i byliny
  • kaktusy i inne rośliny doniczkowe
  • azalie i rododendrony
  • narzędzia i mechaniczny sprzęt ogrodniczy
  • altany i meble ogrodowe
  • nawozy ogrodnicze
  • mała architektura ogrodowa
  • wyroby z wikliny